Gwarancje i odpowiedzialność

Informacje zaprezentowane w serwisie są dostarczone w zastanej przez Ciebie formie, bez żadnych gwarancji, wyrażonych jednoznacznie bądź implikowanych. Administrator dołoży wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. W żadnym przypadku Administrator nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu, a także nie odpowiada za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, które mogą zainfekować Twój sprzęt podczas korzystania z serwisu, a w szczególności w związku z pobieraniem z niego jakichkolwiek materiałów, plików, materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych, dźwiękowych i filmowych. Administrator może publikować odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.
Informacje przedstawione na stronie internetowej nie są źródłem porad prawnych i nie stanowią reklamy prowadzonej przez Kancelarię działalności. Informacje publikowane na stronach www mają charakter wyłącznie informacyjny

Informacje
Wszelkie informacje, ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego Administratora opracowane zostały na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostępnych w momencie publikacji. Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikowania zawartości serwisu w każdym momencie, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników.  

Zmiany warunków i zastrzeżeń

Administrator zastrzega możliwość modyfikacji powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania. Administrator zachęca do okresowego odwiedzania tej strony celem zapoznania się aktualnymi warunkami i zastrzeżeniami.  

Administrator: adwokat Marcin Potok 2010-2018 Copyright

© Copyright Adwokat Marcin Potok. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystko co jest własnością Administratora, może być wykorzystane tylko zgodnie z ich przeznaczeniem; zabrania się ich kopiowania przetwarzania nie zgodnego z prawem oraz nielegalnego rozpowszechniania i modyfikowania zawartości strony Administratora na innych stronach internetowych

© All rights reserved adwokat Marcin Potok 2010-2018